از نو فرانسه پیروزی انتخابات ریاست جمهوری

از نو: فرانسه پیروزی انتخابات ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اجتماعی کم کردن دمای ۳ تا ۸ درجه‌ای جهت بعضی نقاط کشور / سازمان هواشناسی اعلام کرد

سازمان هواشناسی اعلام کرد: کم کردن دما در روزهای شنبه و یکشنبه در استانهای ساحلی خزر، دامنه جنوبی البرز و استان اردبیل بین ۳ تا ۶ درجه و در روزهای یکشنبه و دوشن

کم کردن دمای ۳ تا ۸ درجه‌ای جهت بعضی نقاط کشور / سازمان هواشناسی اعلام کرد

سازمان هواشناسی اعلام کرد: کم کردن دمای ۳ تا ۸ درجه ای جهت بعضی نقاط کشور

عبارات مهم : همراه

سازمان هواشناسی اعلام کرد: کم کردن دما در روزهای شنبه و یکشنبه در استانهای ساحلی خزر، دامنه جنوبی البرز و استان اردبیل بین ۳ تا ۶ درجه و در روزهای یکشنبه و دوشنبه جهت استانهای واقع در نیمه شرقی و نواحی مرکزی کشور بین ۴ تا ۸ درجه آینده نگری می شود.

به گزارش تسنیم، شرکت هواشناسی کشور در اطلاعیه ای به ورود سامانه بارشی و اوضاع بارشها در استانهای متفاوت کشور اشاره کرد که متن کامل آن و آینده نگری به شرح ذیل است:

کم کردن دمای ۳ تا ۸ درجه‌ای جهت بعضی نقاط کشور / سازمان هواشناسی اعلام کرد

جمعه 15 دی: بارش باران و برف همراه با وزش باد در استانهای کردستان،کرمانشاه، ایلام، لرستان، همدان، شمال خوزستان، شمال غرب چهارمحال و بختیاری، جنوب آذربایجان غربی.

شنبه 16 دی: بارش باران و برف همراه با وزش باد در استانهای کردستان ،کرمانشاه، لرستان، همدان، زنجان، ایلام، مرکزی، تهران، قم، قزوین، البرز، جنوب آذربایجان غربی، پاره ای از مناطق استانهای خوزستان، چهارمحال و بختیاری، غرب اصفهان، شمال سمنان و استانهای گیلان، مازندران و غرب گلستان.

یکشنبه 17 دی: بارش باران و برف همراه با وزش باد در استانهای گیلان، مازندران، گلستان، شمال استانهای خراسان شمالی و رضوی، ارتفاعات سمنان، ارتفاعات تهران، شرق لرستان، چهارمحال بختیاری، فارس، غرب یزد، بعضی نقاط استانهای اصفهان و کهگیلویه و بویراحمد.

سازمان هواشناسی اعلام کرد: کم کردن دما در روزهای شنبه و یکشنبه در استانهای ساحلی خزر، دامنه جنوبی البرز و استان اردبیل بین ۳ تا ۶ درجه و در روزهای یکشنبه و دوشن

به باعث بارش برف، لغزندگی بزرگراه های کوهستانی در مناطق ذکرشده آینده نگری می شود ازاین رو توصیه می شود جهت جلوگیری از خسارات احتمالی تمهیدات مورد نیاز در نظر گرفته شود.

کاهش دما در روزهای شنبه و یکشنبه در استانهای ساحلی خزر، دامنه جنوبی البرز و استان اردبیل بین 3 تا 6 درجه و در روزهای یکشنبه و دوشنبه جهت استانهای واقع در نیمه شرقی و نواحی مرکزی کشور بین 4 تا 8 درجه آینده نگری می شود.

واژه های کلیدی: همراه | سازمان | لرستان | هواشناسی | چهارمحال و بختیاری | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs