از نو فرانسه پیروزی انتخابات ریاست جمهوری

از نو: فرانسه پیروزی انتخابات ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری اخبار بین الملل

عکس + مهران احمدی و امین حیایی در شانگهای

مهران احمدی منشتر شدن تصویر یادگاری از خود در کنار امین حیایی صفحه اینستاگرامش را به روز رسانی کرد.  مهران احمدی و امین حیایی در شان..

ادامه مطلب

عکس + درمان آقای بازیگر درگرو تهیه ۷ آمپول سیزده میلیونی!

بازیگر سریال “معمای شاه” گفت: در حال حاضر باید جهت تکمیل روند درمان 7 آمپول تزریق کنم که هر کدام از آنها 13 میلیون تومان قیمت دارند و بدن من تو..

ادامه مطلب

سانسور نمی گذارد فکر کنیم / علی نصیریان

گفتگو با علی نصیریان راحت نیست؛ هم کم حرف است هم ترجیح می دهد که متمرکز روی کارش باشد و در آن اختلالی ایجاد نکند. کار هنگامی که سخت می شود که بدانیم او ..

ادامه مطلب

دو فیلم ایرانی در جشنواره بین‌المللی صلح حضور دارند

فیلم کوتاه «فضای محدود» و انیمیشن کوتاه «مستر اِی/ MR.A» ساخته سیامک احمدی به جشنواره بین المللی «صلح» راه یافت. دو فیلم ایرانی در جشنواره ..

ادامه مطلب

تصویرهای + زشت ترین کتاب دنیا

معمولا بازیگران و صورت های معروف به دنبال قشنگی هستند و تصویر قشنگ و اثر هنری قشنگ هر لحظه پرطرفدار بوده هست، ولی قطعا هنرمند در هر جای دنیا و در هر..

ادامه مطلب

مراسم خوش حالی چهارسالگی «خندوانه» امشب برگزار می‌شود

جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع) و چهارسالگی برنامه «خندوانه»، خاص برنامه امشب تلویزیون خواهد بود./div> مراسم خوش حالی چهارسالگی «خندوانه» ا..

ادامه مطلب

از حضور در نقش امام خمینی(ره)، فرزند صبح&quot، بعد از پنج بار گریم به این نقش رسیدم ، روایت بازیگر &quot

بازیگر معمای شاه گفت: امام راحل تاریخ انقلاب اسلامی هستند و با بازشناخت شخصیت ایشان می‌توانیم به خوبی مردم را با زیرلایه‌های شخصیتی وی آشنا کنیم تا آین..

ادامه مطلب

سهم پررنگ بازیگران زن بر پرده

در میان فیلم‌های سینمایی روی پرده بازیگرانی از نسل‌های متفاوت حضور دارند که تقریبا سهم بازیگران مشهور زن زیاد است. سهم پررنگ بازیگران زن بر پر..

ادامه مطلب

عکس ، دیوار شیشه‌ای برداشتی داستانی از ماه عسل به شمار می‌رود+ هنرنمای

سریال تلویزیونی “دیوار شیشه‌ای” با هنرمندی علی رام نورایی و محمدرضا هدایتی در شب‌های بهار میهمان مخاطبان تلویزیون می‌شود. دیو..

ادامه مطلب

پایتخت 5 به زودی جلوی دوربین می‌رود

براساس آنچه پیشتر اعلام شده است بود ، قرار بود سریال “پایتخت5” روز بیست و پنجم فروردین ماه کلید بخورد ولی این تاریخ به آخر رسید و این سریا..

ادامه مطلب