از نو فرانسه پیروزی انتخابات ریاست جمهوری

از نو: فرانسه پیروزی انتخابات ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری عکس + درمان آقای بازیگر درگرو تهیه ۷ آمپول سیزده میلیونی!

بازیگر سریال “معمای شاه” گفت: در حال حاضر باید جهت تکمیل روند درمان 7 آمپول تزریق کنم که هر کدام از آنها 13 میلیون تومان قیمت دارند و بدن من توان پاسخ به شیمی د

عکس + درمان آقای بازیگر درگرو تهیه ۷ آمپول سیزده میلیونی!

درمان آقای بازیگر درگرو تهیه ۷ آمپول سیزده میلیونی! +عکس

عبارات مهم : تزریق

بازیگر سریال “معمای شاه” گفت: در حال حاضر باید جهت تکمیل روند درمان 7 آمپول تزریق کنم که هر کدام از آنها 13 میلیون تومان قیمت دارند و بدن من توان پاسخ به شیمی درمانی را نداشته و مغز استخوانم دیگر قادر به خون سازی نیست.

حسین محب اهری بازیگر عرصه تلویزیون و سینما درخصوص پرسشها به وجود آمده جهت وی در جریان درمان بیماری اش گفت: متاسفانه این روزها روند درمانم به کلی متوقف شده است است لیکن جهت درمان نیاز به تزریق دارویی را دارم که قیمت بسیار بالایی دارد.

بازیگر سریال “دردسرهای عظیم” از قصد خود جهت انتشار نامه ای نسبت به مسئولین فرهنگی تاکید کرد: من بسیار غمگینم و می خواهم این تنهایی ام را در نامه ای منتشر کنم. در این شرایط سخت هیچکس به کمکم نیامده و انگار فراموش شده است ام. هزینه های درمان سرطان شوخی بردار نیست و این مبالغ کاملاً از عهده من خارج است.

عکس + درمان آقای بازیگر درگرو تهیه ۷ آمپول سیزده میلیونی!

وی افزود: در حال حاضر باید جهت تکمیل روند درمان 7 آمپول تزریق کنم که هر کدام از آنها 13 میلیون تومان قیمت دارند، من توان پاسخ به شیمی درمانی را نداشته و مغز استخوانم دیگر قادر به خون سازی نیست. پزشکان گفته اند که جهت پیوند مغز استخوان آمادگی ندارم و تنها راه رسیدن به این آمادگی تزریق هفت آمپول سیزده میلیون تومانی هست. آمپول هایی که بدن را از لحاظ قوا جهت ادامه درمان آماده می کنند.

بازیگر سریال معمای شاه با گلایه از نهادهای خیریه و شرکت های بیماری خاص تصریح کرد: انتظار دارم با وجود این همه شرکت های خیرخواهانه و نهادهای شخصی و دولتی در مورد بیماری های خاص، حمایتی جهت تکمیل روند درمان من انجام پذیرد. متاسفانه هیچ خبری از این نهادها هم نیست و انگار این شرکت ها تنها اسم هستند.

بازیگر سریال “معمای شاه” گفت: در حال حاضر باید جهت تکمیل روند درمان 7 آمپول تزریق کنم که هر کدام از آنها 13 میلیون تومان قیمت دارند و بدن من توان پاسخ به شیمی د

محب اهری با اشاره به بی اعتنایی مسئولین نسبت به اوضاع جسمانی خود خاطرنشان کرد: مسئولین فرهنگی کاملاً نسبت به این اتفاقات بی تفاوت عمل کرده اند. هیچکس طی این مدت به من سر نزده و حمایتی هم از من انجام نشده هست. من سالها در وزارت ارشاد کار کرده ام و علاوه بر آن سابقه زیادی در بازیگری دارم و انتظار دارم در این شرایط مسئولین فرهنگی کمی به یاد من باشند. من تمام عمر خود را در بازیگری گذاشته ام و حالا که نوبت به کمک مسئولین فرهنگی است تنها مانده ام.

واژه های کلیدی: تزریق | سریال | میلیون | بازیگر | بیماری | بازیگری | ده میلیون | درمان سرطان | شیمی درمانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs