از نو فرانسه پیروزی انتخابات ریاست جمهوری

از نو: فرانسه پیروزی انتخابات ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات انتقاد رسانه‌های روسی از عملکرد ضعیف سردار آزمون

یکی از سایت‌های روسیه‌ای به انتقاد از عملکرد سردار آزمون در تیم روبین کازان پرداخت که این فصل نتوانسته است جهت تیمش گلزنی کند. 

انتقاد رسانه‌های روسی از عملکرد ضعیف سردار آزمون

انتقاد رسانه های روسی از عملکرد ضعیف سردار آزمون

عبارات مهم : ایران

یکی از سایت های روسیه ای به انتقاد از عملکرد سردار آزمون در تیم روبین کازان پرداخت که این فصل نتوانسته است جهت تیمش گلزنی کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت بیزینس، روبین کازان در ادامه عملکرد ضعیف خود در لیگ روسیه عصر دیروز (یک شنبه) برابر آمکار تیمی که سعید عزت اللهی را در اختیار دارد با یک گل شکست خورد.

انتقاد رسانه‌های روسی از عملکرد ضعیف سردار آزمون

سایت اسپورت بیزینس، نوشت: در حالی که فکر می کردیم روبین کازان امسال از مدعیان قهرمانی باشد ولی عملکرد ضعیف تیم بردیف ادامه دارد. چهار بازی پی در پی روبین کازان با نتیجه یک بر صفر شکست می خورد و این تیم از زدن گل عاجز هست. بااهمیت ترین علت افت روبین کازان آن بازیکنانی بودند که بردیف جهت موفقیت روی آنها شرط بسته بود. یکی از این بازیکنان سردار آزمون است که نتوانست جای خالی یوناتاس را پر کند.

آزمون بیش از ۶۰۰ دقیقه است که نتوانسته در لیگ روسیه گلزنی کند و در حال حاضر در لیگ روسیه ضعیف ترین آمار گلزنی بین مهاجمان را در اختیار دارد.

یکی از سایت‌های روسیه‌ای به انتقاد از عملکرد سردار آزمون در تیم روبین کازان پرداخت که این فصل نتوانسته است جهت تیمش گلزنی کند. 

او همچنین با ۱۷ از دست دادن توپ و ۷۰ درصد دقت پاس یکی از ضعیف ترین بازیکنان میدان بوده هست. اگر آزمون می توانست امسال جهت روبین کازان گلزنی کند شرایط تفاوت می کرد.

چندی دیگر تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و روسیه در ورزشگاه کازان به مصاف هم خواهند رفت و این خنده آمیز خواهد بود اگر آزمون در این ورزشگاه جهت تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران گلزنی کند و دروازه روسیه را باز کند.

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران جهت برگزاری بازی با روسیه قرار است ۴۸ ساعت قبل از این بازی وارد کازان شود. پیش تر قرار بود کشور عزیزمان ایران اردویی بلند مدت در این شهر داشته باشد که به علت پرسشها ویزا جهت بازیکنان توگو این اردو لغو شد و ملی پوشان در پایتخت کشور عزیزمان ایران تمرینات خودشان را از سر گرفتند.

انتقاد رسانه‌های روسی از عملکرد ضعیف سردار آزمون

واژه های کلیدی: ایران | روسیه | کازان | انتقاد | سردار آزمون | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs