از نو فرانسه پیروزی انتخابات ریاست جمهوری

از نو: فرانسه پیروزی انتخابات ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ماجرای جت اختصاصی جهانبخش چه بود؟

به گزارش خبرآنلاین؛ ستاره ایرانی برایتون با تشریفات خاصی وارد انگلیس شد و با این کلوب قرارداد بست. او از پاریس با یک جت اختصاصی عازم این کشور شد و جهت همه جالب

ماجرای جت اختصاصی جهانبخش چه بود؟

ماجرای جت اختصاصی جهانبخش چه بود؟

عبارات مهم : ستاره

علیرضا با یک جت اختصاصی از پاریس به برایتون رفت.

به گزارش خبرآنلاین؛ ستاره ایرانی برایتون با تشریفات خاصی وارد انگلیس شد و با این کلوب قرارداد بست. او از پاریس با یک جت اختصاصی عازم این کشور شد و جهت همه جالب بود که بدانند ماجرای این جت چیست؟ حالا امیر هاشمی مقدم مدیر برنامه های علیرضا در این باره به خبرگزاری تسنیم توضیحاتی داده هست. او می گوید: «پس از اینکه به برایتون آمدیم، امکانات را دیدار کردیم و مذاکرات شروع شد تا به توافق برسیم.

درخواست کردیم هنگامی که این ستاره ایرانی را به برایتون می آوریم، این ستاره به نحو احسن و آنطور که شایسته است وارد انگلیس شود. همین شد که کلوب جهت او جت اختصاصی فرستاد و یک نفر جهت کارهای ویزا و تشریفات به پاریس آمد و از یک فرودگاه شخصی در پاریس به یک فرودگاه شخصی در لندن رفتیم و بلافاصله بعد از رسیدن به برایتون به بیمارستانی رفتیم تا آزمون های پزشکی را پشت سر بگذاریم.

ماجرای جت اختصاصی جهانبخش چه بود؟

تازه هنگامی که جهت آزمون پزشکی می روید، استرس ها شروع می شود که هرگز اتفاقی رخ بدهد، چون در آنجا دکتر ها می گفتند خیلی بازیکنان جهت آزمون پزشکی آمده اند و آزمون پزشکی آنها خوب نبوده هست. تا هنگامی که هم قراردادی امضا نشده بود، علیرضا بازیکن کلوب محسوب نمی شود و استرس هنگامی که زیاد شد که برایتونی ها از یک آزمون او صد درصد مطمئن نبودند. دوباره فردای آن روز در یک کلینیک دیگر آزمون پزشکی را انجام دادیم که صد درصد بهتر از آزمون قبلی بود و آنجا همه خوشحالی کردند و مراسم خوش حالی گرفتند.»

واژه های کلیدی: ستاره | پاریس | پزشکی | برایتون | فرودگاه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs