از نو فرانسه پیروزی انتخابات ریاست جمهوری

از نو: فرانسه پیروزی انتخابات ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری اخبار بین الملل

بعد از از بین بردن در آسیا ، منصوریان&quot، لیست خرید پر و پیمان &quot

به گزارش ایسنا، بعد از از بین بردن استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران از لیگ قهرمانان آسیا، این تیم فعالیت خود در فصل نقل و انتقالات را شروع کرد. ..

ادامه مطلب

عکس) + سکه تازه ۵۰۰ تومانی هم آمد(

طرح تازه سکه ۵۰۰ تومانی با حضور مدیر کل بانک مرکزی رونمایی و از نیمه خرداد ماه در بازار عرضه خواهد شد. سکه تازه ۵۰۰ تومانی هم آمد(+عکس) عبا..

ادامه مطلب

تصویر العمل مسجدجامعی به استخدام های اخیر شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران ،

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در نشست غیرعلنی امروز شورا، از اینکه بعضی تصمیم گیری و تصمیم سازی ها در مورد پروژه ها و ..

ادامه مطلب

سهم پررنگ بازیگران زن بر پرده

در میان فیلم‌های سینمایی روی پرده بازیگرانی از نسل‌های متفاوت حضور دارند که تقریبا سهم بازیگران مشهور زن زیاد است. سهم پررنگ بازیگران زن بر پر..

ادامه مطلب

با بحران‌سازی دشمن های در زمینه اسلام‌ستیزی و اسلام‌هراسی مقابله شود /

رئیسﺟﻤﻬﻮر در ﭘﯿﺎم‌ﻫﺎی ﺗﺒﺮﯾﮏ ﺟﺪاﮔﺎﻧﻪ‌ای ﺑﻪ ﺳﺮان ﮐﺸﻮرﻫﺎی اﺳﻼﻣﯽ ﺑﻪ ﻣﻨﺎﺳﺒﺖ ﺣﻠﻮل ﻣﺎه مبارک رمضان، از آنان خواست با تبیین و ترویج اهداف متعالی دین اسلام و ارائه..

ادامه مطلب

فقط بطری و سنگ و آجر! , مراقب باشید

«هشدار AFC: ترقه و لیزر ممنوع!» این خبر دستمایه کارتون امروز خبر ورزشی شده است است.  مراقب باشید؛ فقط بطری و سنگ و آجر! عبارات مهم :..

ادامه مطلب

فرقی نمی‌کند با چه تیمی بازی کنیم ، هدف همیشگی ما پیروزی است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نشانه ما پیروزی در هر بازی است و فرقی نمی کند با استقلال بازی کنیم یا با تیم های دیگر. هدف همیشگی ما پیروزی است/ فر..

ادامه مطلب

واقعیت هواپیماهای مرجوعی چیست؟

پس از برجام و انجام توافقات بین کشور عزیزمان ایران و مقامات بوئینگ و ایرباس، تعدادی هواپیمای تازه و مناسب جهت خطوط هواپیمایی کشورمان خریداری شد. این اق..

ادامه مطلب

عکس + 5 کشته بر اثر سقوط پژو در کانال آب

سخنگوی شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی ورامین گفت: بر اثر سقوط یک دستگاه خودروی سواری پژو داخل کانال انتقال آب، پنج سرنشین این ماشین جان خود را از دست ..

ادامه مطلب

هواداران مطمئن باشند بیرانوند از پرسپولیس جدا نمی‌شود / ترکاشوند

معاون کلوب پرسپولیس با بیان اینکه جدایی علیرضا بیرانوند از پرسپولیس دست خودش نیست، گفت: هواداران مطمئن باشند بیرانوند می ماند. ترکاشوند: هوا..

ادامه مطلب