از نو فرانسه پیروزی انتخابات ریاست جمهوری

از نو: فرانسه پیروزی انتخابات ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری اخبار بین الملل

اسم رمز تازه مخالفان علی لاریجانی

چهره فراجناحی علی لاریجانی در کنار موضع‌گیری‌های منطبق بر قانون او نسبت به موضوعاتی همچون برجام و سپنتا نیکنام در بازه‌های زمانی متفاوت به دستاویزی جهت مخا..

ادامه مطلب

تدارک وزارت خزانه‌داری آمریکا جهت اجرای تحریم‌ها علیه کشور عزیزمان ایران

وزارت خزانه‌ داری آمریکا امروز اعلام کرد که در حال اصلاح مقررات خود جهت اجرای قانون تازه این کشور درخصوص اعمال تحریم‌ها علیه افراد مرتبط با سپاه پاسدارا..

ادامه مطلب

متهم را شناسایی کنید ، دستگیری سارق طلافروشی های بازار تهران

سارق‌ حرفه‌ای که با چرب زبانی زنان را فریب می‌داد تا از آنها جهت انجام سرقت‌هایش استفاده کند در بازار بزرگ پایتخت کشور عزیزمان ایران شناسایی و دستگیر..

ادامه مطلب

تصادف زانتیا با یک قلاده خرس در بزرگراه کرج – کندوان

در این اتفاق که بامداد امروز در بزرگراه کرج -کندوان محدوده گرماب روی داد یک دستگاه خودروی سواری زانتیا با یک قلاده خرس برخورد کرد.  تص..

ادامه مطلب

مدیر جمهوری، رئیس‌جمهور یا مدیر ، روحانی، ترامپ، پوتین

اسم حکومت آمریکا، ایالات متحده است در نتیجه مدیر این حکومت می شود مدیر ایالات متحده، نه مدیر جمهور یا مدیر جمهوری. روحانی، ترامپ، پوتین / مدیر..

ادامه مطلب

لغو برجام راه را جهت رسیدن کشور عزیزمان ایران به سلاح اتمی باز می‌کند / کلینتون

هیلاری کلینتون به شبکه 4 بریتانیا گفت لغو برجام، باعث باز شدن مجدد درب‌ها به سوی برنامه هسته‌ای کشور عزیزمان ایران می‌شود.  کلینتون: لغو برجام..

ادامه مطلب

توصیه برانکو به فرهاد مجیدی جهت مربیگری

به گزارش ایلنا، فرهاد مجیدی که با بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس در فرودگاه امام خمینی رو به رو شد مورد استقبال برانکو ایوانکوویچ قرار داده شد و سرمربی سرخ..

ادامه مطلب

دلار ۴ هزار و ۱۳ تومان ، قیمت سکه اوج گرفت

در صرافی ها سکه طرح قدیم یک میلیون و ۳۱۶ هزار و ۵۰۰ تومان و سکه طرح تازه یک میلیون و ۲۷۰ هزار تومان به فروش رسید. قیمت سکه اوج گرفت/ دلار..

ادامه مطلب

بازیکن مصری در راه تمرین به قتل رسید

به گزارش ایسنا و به نقل از elsport، احمد حمدی حسن بازیکن ۲۲ ساله مصری بود که در تیم اسکندریه بازی می کرد. بازیکن مصری در راه تمرین به قتل رسید ..

ادامه مطلب

پیامد ممنوعیت انتقال تابعیت از مادر به فرزند , تولد «ناشهروندان» بی شناسنامه

یک فعال حقوق زنان با اشاره به لزوم برطرف موانع قانونی انتقال تابعیت مادر به فرزند در کشور گفت: با موانع قانونی که درحال حاضر وجود دارد اجازه می دهیم بخش..

ادامه مطلب