از نو فرانسه پیروزی انتخابات ریاست جمهوری

از نو: فرانسه پیروزی انتخابات ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری اخبار بین الملل

مذاکره با خبر رسان تلگرام با اطلاع دادستان وقت انجام شد/ پهنای باند ویژه‌ای در

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه مذاکره با خبر رسان تلگرام مخفیانه نبوده هست، تاکید کرد: مذاکرات با خبر رسان تلگرام با اطلاع دادستان وقت و کار..

ادامه مطلب

سعید مرتضوی دوشنبه محاکمه می‌شود

به گزارش مهر، قرار است فردا سعید مرتضوی در رابطه با بخش دوم پرونده مرتبط با اتهاماتش در شرکت تامین اجتماعی محاکمه شود. سعید مرتضوی دوشنبه مح..

ادامه مطلب

کم کردن دمای ۳ تا ۸ درجه‌ای جهت بعضی نقاط کشور / سازمان هواشناسی اعلام کرد

سازمان هواشناسی اعلام کرد: کم کردن دما در روزهای شنبه و یکشنبه در استانهای ساحلی خزر، دامنه جنوبی البرز و استان اردبیل بین ۳ تا ۶ درجه و در روزهای یکشنبه ..

ادامه مطلب

شرایط معافیت از سربازی مددجویان کمیته امداد

مدیرکل حمایت‌های اجتماعی کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور با بیان شرایط معافیت از سربازی افراد تحت پوشش این نهاد گفت: فرزندان ذکور زنان سرپرست خانوا..

ادامه مطلب

جدول) + قیمت خرید غیبت سربازی در بودجه سال ۹۷ (

در لایحه بودجه سال ۹۷ پیشنهاد شده است است دولت مانند سال‌های گذشته، مشمولانی را که هشت سال غیبت دارند، در صورت دریافت جریمه به صورت نقد و اقساط، معاف ..

ادامه مطلب

پیامد ممنوعیت انتقال تابعیت از مادر به فرزند , تولد «ناشهروندان» بی شناسنامه

یک فعال حقوق زنان با اشاره به لزوم برطرف موانع قانونی انتقال تابعیت مادر به فرزند در کشور گفت: با موانع قانونی که درحال حاضر وجود دارد اجازه می دهیم بخش..

ادامه مطلب

جهت شورای پنجم کذب است ، شرط و شروط نجفی&quot، اخبار &quot

عضو منتخب شورای شهر پنجم تعیین شروط به وسیله محمدعلی نجفی جهت شورای شهر پنجم را تکذیب کرد.  اخبار "شرط و شروط نجفی" جهت شورای پ..

ادامه مطلب

افتتاح گام اول دولت الکترونیک ، آخرین اوضاع انتقال سرور خبر رسان تلگرام به کشور عزیزمان ایران

معاون وزیر ارتباطات با بیان این که شبکه‌های اجتماعی خارجی اگر می‌خواهند در کشور عزیزمان ایران فعالیت کنند، باید سرورهایشان را به کشور عزیزمان ایران بیاورند و به ..

ادامه مطلب

راي مردم به محسن‌هاشمي براي شهردار‌شدن بود / علیزاده طباطبایی

دکتر سیدمحمود علیزاده طباطبایی عضویت در نخستین دوره شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران را تجربه کرده هست. شورایی که بحث برانگیز ترین و پرسروصداترین ش..

ادامه مطلب

کارها بساز بفروش‌ها وحشت‌آور است/ پایتخت کشور عزیزمان ایران را به میدان جنگ تب

معاون رییس جمهوری و مدیر شرکت حفاظت محیط زیست با ابراز نگرانی نسبت به اوضاع محیط زیستی پایتخت گفت: متاسفانه بساز بفروش‌هایی در پایتخت کشور عزیزمان ایران هست..

ادامه مطلب