از نو فرانسه پیروزی انتخابات ریاست جمهوری

از نو: فرانسه پیروزی انتخابات ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری اخبار بین الملل

ریزش قیمت طلا توقف‌ناپذیر ماند

قیمت طلا در معاملات روز پنج‌شنبه بازار آسیا با وجود افت ارزش دلار آمریکا در حالی که تقاضای بالایی جهت دارایی امن وجود داشت، کم کردن یافت. ری..

ادامه مطلب

شرکت هواپیمایی «KLM» پروازهایش به پایتخت کشور عزیزمان ایران را از مهرماه متوقف می‌کند

یک شرکت هواپیمائی هلند اعلام کرد که پروازهایش به پایتخت کشور عزیزمان ایران را از دوم مهرماه امسال متوقف می‌کند. شرکت هواپیمایی «KLM» پروازهایش..

ادامه مطلب

بانک مرکزی شایعه خرید سکه به وسیله همسر نماینده مجلس را تکذیب کرد

سید محمود احمدی، دبیر کل بانک مرکزی به نامه سیده فاطمه حسینی نماینده پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به شایعات اخیر پاسخ داد.  بانک مرکزی شایعه خ..

ادامه مطلب

واردات کالاهای غیرضروری با قیمت تازه دلار

در نتیجه جلسات تیم اقتصادی دولت ظاهرا قرار بر این شده است تا در کنار قیمت ۴۲۰۰ تومانی دلار، قیمت جدیدی هم جهت معاملات و نیازهای ارزی تعیین شود.  ..

ادامه مطلب

۳.۲ میلیارددلار جهت واردات ، «نیما» تا آخر اردیبهشت عملیاتی می‌شود

مدیر اداره صادرات بانک مرکزی گفت: سامانه «نیما» تا آخر اردیبهشت عملیاتی می شود و این سامانه به کشف قیمت ارز متناسب با عرضه و تقاضا کمک خواهد کرد.  ..

ادامه مطلب

واردات برنج آزاد شد

وزارت صنعت در نامه ای به سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان ها اعلام کرد: واردات برنج از ابتدای آذر ماه امسال تا 31 تیرماه 97 آزاد است. واردات ..

ادامه مطلب

دلار ۴ هزار و ۱۳ تومان ، قیمت سکه اوج گرفت

در صرافی ها سکه طرح قدیم یک میلیون و ۳۱۶ هزار و ۵۰۰ تومان و سکه طرح تازه یک میلیون و ۲۷۰ هزار تومان به فروش رسید. قیمت سکه اوج گرفت/ دلار..

ادامه مطلب

دولت نسبت به سپرده گذاران قربانی سوء مدیریت بی تفاوت نیست ، مشکل سپرده

معاون امور مجلس مدیر جمهوری گفت: تفاهم خوبی جهت حل مسئله سپرده‌گذاران موسسه کاسپین انجام شده است و به یک فرمول مشخص رسیده‌ایم که به تدریج مسئله سپرده گ..

ادامه مطلب

عکس) + سکه تازه ۵۰۰ تومانی هم آمد(

طرح تازه سکه ۵۰۰ تومانی با حضور مدیر کل بانک مرکزی رونمایی و از نیمه خرداد ماه در بازار عرضه خواهد شد. سکه تازه ۵۰۰ تومانی هم آمد(+عکس) عبا..

ادامه مطلب

واقعیت هواپیماهای مرجوعی چیست؟

پس از برجام و انجام توافقات بین کشور عزیزمان ایران و مقامات بوئینگ و ایرباس، تعدادی هواپیمای تازه و مناسب جهت خطوط هواپیمایی کشورمان خریداری شد. این اق..

ادامه مطلب